Augustus 2009

30 augustus - Bekijk de foto' s van mijn Chinareis en lees het verslag, vandaag ongeveer af, hier.

30 augustus - Uitmarkt gisteren. Ik zag in de Beurs van Berlage Ei, een korte opera van Fast Opera Productions. En danswerkplaats Amsterdam met twee producties in de Hermitage. Leuk om in dit soort zalen te komen, maar het auditorium in de Hermitage is niet zo geschikt voor dans, omdat het vanuit de zaal slecht te zien is als er laag op de vloer bewogen wordt. Goed vond ik Sensuàl, Braziliaanse klanken met zangeres Eva Kieboom.

25 augustus - Adele (Hometown Glory) zit nu in de cd-speler en ook Lang Lang, een pianist met Chinese composities. Verder heb ik zondag 'Het lot van de familie Meijer' uitgelezen (Charles Lewinsky). Afscheid genomen van de joodse familie nadat ik hun verhaal van 1871 tot 1945 heb gelezen. Met spijt, want erg mooi.

19, de eerste cd van adele

15 augustus - Terug uit China. Veel ervaringen, veel indrukken, veel ontmoetingen en veel foto's. Een selectie van foto's - met foto's langs de route, 36 portretten en foto's van opera, concert en kunst - is hier nu te zien. Ik ben bezig met een reisverslag. Mijn 'voorbereidingen' en nog wat meer informatie is hier te vinden.

foto gemaakt in artdistrict 798 in beijing